Kontakt

AGF - Wróbel
ul. Ks. Norberta Bończyka 11
41-400 Mysłowice
tel./fax: (032) 222 2288

e-mail:
- Salon: salon|@|agf-wrobel.pl
- Serwis: serwis|@|agf-wrobel.pl
- Części: czesci|@|agf-wrobel.pl
- Flota: flotaserwis|@|agf-wrobel.pl

Godziny otwarcia serwisu:
poniedziałek - piątek: 7:00-17:00
sobota: 8:00-14:00

Godziny otwarcia salonu:
poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
sobota: 9:00-14:00

Wybierz model

Transit Van
Transit Van
Transit Mikrobus
Transit Mikrobus
Transit Podwozia
Transit Podwozia

 
Ranger

 
Transit Connect
 

Get Flash to see this player.

Mikrobus Ford Transit - wprowadzenie Drukuj Email

Nowy mikrobus Ford Transit zapewnia zarówno kierowcy, jak i pasażerom najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa typowy dla samochodu osobowego. Poprawiony układ kierowniczy, zawieszenie i układ ABS gwarantują pewne i precyzyjne prowadzenie nawet przy wysokich prędkościach i maksymalnej liczbie pasażerów. Śmiałe, nowoczesne nadwozie zostało specjalnie wzmocnione, aby zapewnić wszechstronną ochronę w razie zderzenia. Ten uniwersalny model występuje w wersjach z 14 i 17 siedzeniami. 

Wnętrze Forda Transita Minibusa to przestronność i wygoda.
Nowa, wykończona w dwóch odcieniach deska rozdzielcza, łatwe w obsłudze przyciski i liczne schowki rozjaśniają i optycznie powiększają kabinę. Nie mogło zabraknąć pomysłowych nowinek takich jak regulowany w sześciu kierunkach fotel kierowcy czy łatwo rozkładany blat. Najnowsza technologia sprawia, że podróż przebiega łatwiej i jeszcze wygodniej. Przednie światła automatycznie włączają się po zmroku, a wycieraczki same rozpoczynają pracę, gdy tylko zaczyna padać. Dzięki tempomatowi możesz odpocząć i cieszyć się podróżą. Wyposażenie uzupełniają nawigacja satelitarna i technologia bezprzewodowego łączenia urządzeń elektronicznych Bluetooth®.

Mikrobus Ford Transit jest dostępny w wersji z 14 i 17 siedzeniami – każdy z nich wyróżnia się niezawodnością, wygodą, najwyższym w swojej klasie poziomem bezpieczeństwa i wspaniałymi właściwościami jezdnymi Forda.
Standardowe funkcje bezpieczeństwa obejmują między innymi układ ABS z systemem elektronicznej dystrybucji siły hamowania (EBD) oraz poduszkę kierowcy. Opcjonalnie dostępne są 120-litrowa poduszka pasażera i poduszki boczne. Wygodę zapewniają różne modele odtwarzaczy CD, przednia szyba Quickclear, bezszelestne ogrzewanie oraz elektrycznie regulowane szyby i lusterka.

 

Copyright © 2007 AGF - Wróbel - autoryzowany serwis Forda. Wszystkie prawa zastrzeżone by Paweł Wróbel.