Kontakt

AGF - Wróbel
ul. Ks. Norberta Bończyka 11
41-400 Mysłowice
tel./fax: (032) 222 2288

e-mail:
- Salon: salon|@|agf-wrobel.pl
- Serwis: serwis|@|agf-wrobel.pl
- Części: czesci|@|agf-wrobel.pl
- Flota: flotaserwis|@|agf-wrobel.pl

Godziny otwarcia serwisu:
poniedziałek - piątek: 7:00-17:00
sobota: 8:00-14:00

Godziny otwarcia salonu:
poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
sobota: 9:00-14:00

Wybierz model

Transit Van
Transit Van
Transit Mikrobus
Transit Mikrobus
Transit Podwozia
Transit Podwozia

 
Ranger

 
Transit Connect
 

Get Flash to see this player.

Podwozia Ford Transit Drukuj Email

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną to jeden z najsolidniejszych i najbardziej uniwersalnych pojazdów, który może stać się mocnym fundamentem Twojego biznesu. Niezależnie od rodzaju działalności ten wyjątkowy samochód doda jej profesjonalizmu. Jego oryginalny, charakterystyczny wygląd sprawia, że prezentuje się świetnie nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki bogatej palecie kolorów nadwozia Twoja firma będzie się wyróżniać. Rzecz jasna, znajdziesz też różne linie nadwozia odpowiadających wszelkim możliwym potrzebom.

Wnętrze każdego z modeli Transita Podwozie z kabiną, wzorowane na wnętrzu samochodu osobowego może z powodzeniem pełnić funkcję mobilnego biura, ponieważ jest jasne, przestronne i łatwe do przystosowania do indywidualnych potrzeb.
Przyrządy zostały ergonomicznie rozmieszczone, a wykończona w dwóch odcieniach deska rozdzielcza jest wyjątkowo estetyczna. Spośród wielu użytecznych funkcji warto wymienić regulowany w 4 kierunkach fotel kierowcy, opcjonalną klimatyzację, tempomat, nawigację satelitarną i Bluetooth®. Nawet w wersji standardowej samochód jest wyposażony w najlepsze w swojej klasie elementy bezpieczeństwa, od układu ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD) po poduszkę powietrzną kierowcy. A kiedy trzeba zabrać się do pracy, nie musisz opuszczać swojego Transita, ponieważ znajdziesz w nim wszystko co potrzebne: schowek z mocowaniem zawieszanych teczek z dokumentami o formacie A4, pomysłowy rozkładany blat, dwa uchwyty na kubki oraz mnóstwo innych użytecznych rozwiązań.

Seria podwozi z kabiną wyróżnia się niezwykłą wszechstronnością, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami.
Modele z krótkim rozstawem osi, napędem na przednie koła i niewielkim promieniem skrętu są idealne do jazdy po mieście. Nieco dłuższa wersja ze średnim rozstawem osi może mieć napęd na przednie lub tylne koła. Modele z długim rozstawem osi charakteryzują się największą przestrzenią ładunkową, przez co świetnie sprawdzają się przy najcięższych pracach. 

 

Copyright © 2007 AGF - Wróbel - autoryzowany serwis Forda. Wszystkie prawa zastrzeżone by Paweł Wróbel.