Wybierz model

Ka
Ford Ka
Ford Fiesta ST
Ford Fiesta ST
Fiesta
Ford Fiesta
Nowy Focus
Ford Focus
Ford Focus ST
Ford Focus ST
Kuga
Ford Kuga
 
Nowy CMAX
Ford C-MAX
Mondeo
Ford Mondeo
Nowy SMAX
Ford S-MAX
B-MAX
Ford B-MAX
Galaxy
Ford Galaxy
B-MAX
Ford Mustang
B-MAX
Ford Vignale
 

Kontakt

AGF - Wróbel
ul. Ks. Norberta Bończyka 11
41-400 Mysłowice
tel./fax: (032) 222 2288

e-mail:
- Salon: salon|@|agf-wrobel.pl
- Serwis: serwis|@|agf-wrobel.pl
- Części: czesci|@|agf-wrobel.pl
- Flota: flotaserwis|@|agf-wrobel.pl

Godziny otwarcia serwisu:
poniedziałek - piątek: 7:00-19:00
sobota: 8:00-14:00

Godziny otwarcia salonu:
poniedziałek - piątek: 9:00-18:00
sobota: 9:00-14:00

Get Flash to see this player.

Indywidualizacja Drukuj Email

Ford oferuje mnóstwo opcji pozwalających stworzyć Forda Ka stosownie do własnych preferencji. Żywe, rzucające się w oczy kolory, niecodzienne zestawienia kolorystyczne pakietów indywidualizacyjnych oraz szeroka paleta opcji wykończenia kabiny – wszystko to oznacza, że możesz zaprojektować Forda Ka, w którym poczujesz się jak w domu.

Twój Ford Ka: nadwozie

Nowy Ford Ka dostępny jest w palecie barw metalicznych, inspirowanej pastelowymi odcieniami. Dostępne są też dwa kolory perłowe: mieniąca się biel „Piste” oraz intensywny różowoczerwony „Blush”, które jeszcze bardziej podkreślają niezwykłość nowego Forda Ka. Szeroka paleta elementów wykończenia obejmuje także chromowane wstawki. Odważniejszym proponujemy trzy pakiety indywidualizacyjne, łączące wyraziste elementy nadwozia z oszałamiającym wykończeniem kabiny. Do wyboru style: Tattoo, Grand Prix i Digital.

Twój Ford Ka: wnętrze

W wnętrzu same zmiany. Perłowo biała środkowa konsola Titanium jest zainspirowana klasycznymi rozwiązaniami w nowoczesnych produktach, np. w odtwarzaczu iPod. Żywe kolory wnętrza, cała gama foteli oraz elementy dodatkowe, takie jak skórzane wykończenia - dzięki nim łatwo zadbać o indywidualny wyraz Twojego Ka. Jeśli wybierzesz pakiet personalizacji, do zewnętrznej szaty dodane zostaną również wyjątkowe wykończenia wnętrza.

Siedzisz wygodnie?

Opcjonalny pakiet zwiększający uniwersalność foteli zapewni Ci niespotykany w małym aucie komfort. Obejmuje on regulację fotela kierowcy w czterech płaszczyznach, odchylany fotel kierowcy z pamięcią ustawienia i modułem „Easy Entry”, schowek pod fotelem pasażera i tylną kanapę dzieloną w proporcjach 50:50 z mocowaniem ISOFIX dla fotelików dziecięcych.

 

Copyright © 2007 AGF - Wróbel - autoryzowany serwis Forda. Wszystkie prawa zastrzeżone by Paweł Wróbel.